Urodziny w Studio Tańca Camile Dance&MoreDzieci uwielbiają być w ruchu to ich żywioł. Co powiecie na niezapomniane taneczne urodziny Twojego dziecka?

Urodziny dla dzieci to najważniejszy dzień w całym roku. My prowadzimy zajęcia dla dzieci od kilkunastu lat, mamy profesjonalnych instruktorów pod okiem których impreza urodzinowa Twojego dziecka będzie wyjątkowa.

Na czas imprezy cały lokal będzie zarezerwowany wyłącznie dla Państwa, co gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo zabawy, każde przyjęcie traktujemy indywidualnie, co widać na poniższej ofercie.  Dla rodziców również zapewniamy wygodne miejsce przy kawie lub herbacie, do odpoczynku w trakcie trwania urodzin dziecka.

W celu ustalenia szczegółów i rezerwacji terminu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Tak przedstawia się nasza oferta urodzinowa

Zajęcia tematyczne do wyboru:

 1. Mix taneczny - 1h szalonej zabawy tanecznej, gdzie uczymy się kilku układów tanecznych dostosowanych do poziomu uczestników dla dzieci od +3. Dzieci będą miały do dyspozycji zabawne okulary, peruki, nakrycia głowy, dostosowane oczywiście do wielu dzieci.

 2. Baletnica – zapraszamy każdą fankę tańca klasycznego do magicznego świata baletu. Przez 1h nauczymy się kilku podstawowych figur oraz baletowej choreografii. Dzieci mogą poznać jak ubrana jest baletnica oraz będą mogły same przebrać się w piękne baletowe kostiumy. Dla dzieci od +4

 3. Akrobatyka powietrzna – Szarfy- 1h nie lada gradka dla fanów podniebnych ewolucji na szarfach akrobatycznych zajęcia skierowane dla dzieci od +5, liczba dzieci ograniczona – lokalizacja w Siechnicach max 13 dzieci, lokalizacja we Wrocławiu max 10 dzieci.

 4. Videoclip dance – 1h zajęć tanecznych. Szalone połączenie hip- hopu, streetjazzu oraz newage tańczymy do najnowszych hitów muzycznych - dla dzieci od +7. Dzieci będą miały do dyspozycji zabawne okulary, peruki, nakrycia głowy, dzięki którym taniec będzie jeszcze większą frajdą.

 

Motyw przewodni przyjęcia:

 1. Baletnice,
 2. Jednorożce,
 3. Kropki – różne kolory do wyboru
 4. Psi Patrol
 5. Minionki
 6. Kraina Lodu
 7. Lub inne ustalone z nami wcześniej

W skład ozdób wchodzi: obrus, talerzyki, sztućce, kubeczki, serwetki, serpentyny, balony. Ozdabiamy miejsce przyjęcia oraz salę taneczną.

W naszej ofercie również istnieje możliwość zamówienia pysznego tortu jak i słodkich wyrobów cukierniczych, które z pasją wykonuje nasza niezwykle utalentowana Alla. Oferta wypieków jest dodatkowo płatna, cena podana jest po indywidualnych ustalenia menu.

Poczęstunek oraz cukierki do piniaty prosimy o przyniesienie przez rodziców/opiekunów.

Oferta cenowa jest dla grupy 12 dzieci łącznie z solenizantem, każde kolejne dziecko dopłata +35zł.

 

Kontakt w sprawie przyjęcia urodzinowego

 tel: 451-600-411

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.