Grupa turniejowa to nasza debiutancka grupa w stylu tanecznym – jazz.

Wspólne treningi, wyjazdy na turnieje, warsztaty to świetna zabawa oraz okazja do budowania „tanecznej rodziny”. Wzajemne wsparcie dzieci, motywacja do pracy, zawiązane przyjaźnie pozwalają rozwinąć umiejętności i pogłębić wspólną pasję do tańca.

W skład grupy, będą wchodzić dzieci, które nie posiadają dużego doświadczenia w rywalizacji na turniejach tanecznych. Grupa turniejowa przeznaczona jest dla miłośników tańca ale również dla wytrwałych, ambitnych i systematycznych tancerzy.

Grupa turniejowa ma przed sobą profesjonalny trening tańca jazzowego 1,5h raz w tygodniu. Zajęcia będą odbywać się we wtorek o godz. 19:05 - 20:35 w sali w CK Siechnice. Przewidziane są również dodatkowe weekendowe treningi gwarantujące intensywny rozwój tancerzy oraz umożliwiające dopracowanie choreografii. Treningi te planujemy z wyprzedzeniem i poinformujemy o nich stosunkowo wcześnie. Również odbywać się będą weekendowe warsztaty między innymi z tańca klasycznego, jazzowego, akrobatyki. Wyjazdy na turnieje – najbliższy wiosna 2020 roku.

Koszt miesięczny uczestnictwa w zajęciach to 150 zł. Zajęcia turniejowe nie są objęte zniżkami, ale każdy członek grupy turniejowej biorący udział w innych zajęciach rozliczany jest zgodnie z cennikiem tzn: każde kolejne zajęcia w Studiu to koszt 40 zł miesięczne. Dzieci uczęszczające na zajęcia tańca jazzowego, baletu lub breakdance będące członkami grupy turniejowej mogą dalej kontynuować naukę w Studiu tańca.

Regulamin zajęć oraz płatności Studia tańca Camille.

Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy turniejowej prosimy o kontakt telefoniczny 795505745 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kolejny nabór do Formacji tanecznej- szczegóły wkrótce.

Krótki opis jak wygląda casting do Formacji tanecznej.

Nabór do grupy turniejowej będzie miał formę lekcji tańca podczas której dzieci również nauczą się krótkiej etiudy tanecznej, którą zaprezentują na castingu. Zajęcia poprowadzi instruktor oraz trener naszej grupy turniejowej Basia Banaszkiewicz. Na podstawie lekcji ocenimy umiejętności naszych kandydatów między innymi talent, szybkość uczenia się kroków i choreografii, ale również sprawdzimy zaangażowanie dzieci- co jest nieodłącznym elementem pracy w grupach turniejowych.

Zapraszamy wszystkich trenujących: akrobatykę, gimnastykę, taniec towarzyski, hip-hop, breakdance, współczesny, balet, jazz, modern oraz wszystkich którzy uczyli lub tańczą inny styl taneczny.

 

Formularz zgłoszeniowy - formacja taneczna